رائول میرلس پرتغالی و 28 ساله تیم فوتبال چلسی که فردا اولین دربی بزرگ لندن یعنی بازی دو تیم چلسی و آرسنال را تجربه می کند در مصاحبه ای با وب سایت رسمی باشگاهش در خصوص بازی قبلی خود برابر آرسنال گفت :" من تعویض شدم و زمانی به بازی آمدم که 0-0 بود . لوئیز سوارز و من با هم وارد زمین شدیم و 2-0 برنده شدیم. آن پیروزی برای ما و لیورپول در آن زمان خوب بود. "
وی ادامه داد :" ما فصل را خوب شروع کردیم و آرسنال نتوانست اینگونه باشد . اما اکنون آنها فرق کرده اند و بازیکنان جدیدی گرفته اند و خوب بازی می کنند . برای ما بازی کردن با آنها در این برهه از زمان سخت است."
هافبک جنگنده چلسی گفت:" من فکر می کنم فردا بازی متفاوتی نسبت به بازی با کوئین پارک رنجرز خواهد بود . هر دو دربی هستند اما فرق دارند . دو تیم برتر وجود دارند که فوتبال را به خوبی بازی می کنند . من فکر می کنم برای فوتبال بازی کردن آماده ایم و بازی را در استادیوم خودمان برای هوادارانمان می بریم."
میرلس که دیگر به طور کامل به شهر لندن نقل مکان کرده است در این خصوص نیز گفت :" زندگی در اینجا خیلی خوب است . من بسیار از آن لذت می برم. لندن شهر فوق العاده ای است و عاشق زندگی کردن در اینجا هستم و چلسی باشگاه متفاوتی نسبت به لیورپول است . هر دو از تیمهای برتر هستند اما فرق های بسیاری دارند و من دوست دارم اینجا باشم."